Zřízení pojištění | KPK autoopravna

+420 602 512 010

Zřízení pojištění

Nabízíme zřízení pojištění vašeho osobního automobilu nebo celého firemního vozového parku za výhodné ceny. Vyberte si u nás pojišťovnu, které důvěřujete, a my pro vás rychle sjednáme pojištění vozidla na míru vašim skutečným potřebám. Samozřejmostí je zajištění převodu všech bonusů na řízení bez nehod. Nabízíme sjednání následujících pojištění:

  • povinné ručení – pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Z pojištění jsou hrazeny škody, které způsobí pojištěný jiné osobě při jízdě autem na majetku a zdraví.
  • havarijní pojištění – krytí škod způsobených havárií, živelnými událostmi, odcizením, vandalismem, neoprávněným užitím vozidla včetně řady asistenčních služeb zdarma
  • připojištění předního skla – připojištění předního skla, které se vztahuje na poškození v důsledku havárie, vandalismu nebo živelných událostí

Jak změnit pojišťovnu pro povinné ručení?

Získali jste výhodnější nabídku povinného ručení? Změnu pojišťovny však není možné provést kdykoliv. Podle zákona je potřeba doručit písemnou výpověď vaší pojistné smlouvy na adresu pojišťovny minimálně 6 týdnů před koncem vašeho pojistného období. V praxi je oblíbený způsob odhlášení a následné přihlášení vozu na Dopravním inspektorátu. Pojišťovně pak pouze předložíte doklad o odhlášení vozu a pojištění zaniká.

Zřízení pojištění
Zřízení pojištění
Zřízení pojištění


Kde nás najdete

Na Návsi 3, Jiříkovice 664 51
5km od Brno-Slatina

mobil: +420 730 511 774
mobil: +420 602 512 010
telefon: +420 544 243 533
e-mail:

Car Fleet Service