STK a měření emisí | KPK autoopravna

+420 602 512 010

STK a měření emisí

Zprostředkování služeb stanice technické kontroly (STK) a měření emisí pro osobní, malé a střední užitkové automobily všech typů a značek, ale také dílčí služby:

  • STK – kontrola podvozku, karosérie, výfuku, vůle v čepech a silentblocích, evidenčních čísel, geometrie přední nápravy, kontrola brzd, osvětlení a povinné výbavy vozu
  • měření emisí – naftové a benzínové motory s katalyzátorem i bez, LPG a CNG
  • evidenční kontroly – kontrola výrobních čísel, rozměrů vozidla aj., především při přepisu vozu na nového majitele
  • dovozové kontroly – dovozové kontroly automobilu po dovozu do ČR

Samozřejmostí je příprava vozidla na STK a následné provedení STK a měření emisí, včetně veškeré administrace. V případě zjištění závady můžeme provést mechanickou opravu nebo opravu elektroinstalace automobilu v našem autoservisu. Neváhejte přijít na pravidelnou technickou kontrolu STK a měření emisí do našeho zavedeného autoservisu KPK autoopravna v Jiříkovicích (STK je 5 km od města Brno).

Mějte své auto v pořádku!

Policisté mají od podzimu 2011 pravomoc poslat automobil ze silnice rovnou na STK. A to v případě, kdy se jim při silniční kontrole nebude pozdávat technický stav vozu. V případě zjištění závažné poruchy platí řidič kontrolu sám. V opačném případě hradí náklady stát. Pokud nemáte své auto v řádném technickém stavu (vady brzd, dílů řízení, nadměrná produkce zplodin aj.) ohrožujete bezpečnost sebe a svého okolí.

Objednat STK a měření emisí

Položky označené * jsou povinné.

STK a měření emisí
STK a měření emisí
STK a měření emisí


Kde nás najdete

Na Návsi 3, Jiříkovice 664 51
5km od Brno-Slatina

mobil: +420 730 511 774
mobil: +420 602 512 010
telefon: +420 544 243 533
e-mail:

Car Fleet Service