Uskladnění pneumatik | KPK autoopravna

+420 602 512 010

Uskladnění pneumatik

Nabízíme uskladnění pneumatik ve vhodných podmínkách našeho prostorného skladu. O pneumatiky se postaráme tak, aby byly na příští přezutí připravené v bezvadném stavu a kdykoli je budete potřebovat. Nemusíte pro ně doma hledat úložné prostory nebo zbytečně zabírat místo v garáži či ve sklepě.

Správné skladování pneumatik

Pneumatiky se správně skladují takto:

  • samotné pneumatiky – skladujeme postavené svisle vedle sebe
  • pneumatiky na discích – skladujeme vyrovnané na sobě nebo zavěšené

Jiný než doporučený způsob skladování pneumatik způsobuje jejich deformaci, dbáme proto pečlivě o jejich vhodné uložení. I správně ložené pneumatiky se musí zhruba 2x do měsíce pootočit a při montáži na vozidlo znovu vyvážit.

Pneumatiky skladujeme v tmavých, suchých a chladných místnostech, dáme pozor také na průvan. Sluneční paprsky, vyšší teplota místnosti nebo průvan pneumatikám škodí, tyto vlivy přispívají k předčasnému stárnutí materiálu a způsobují menší či větší praskliny na povrchu. Také dbáme na oddělené skladování výrobků, jako jsou motorové oleje, benzin či jiné ropné látky. Ty nepříznivým způsobem mění vlastnosti pryže a pneumatiky tak znehodnocují.

Ať už potřebujete uskladnit pneumatiky po výměně za sezónní nebo po koupi nových pneu, navštivte nás v našem autoservisu KPK autoopravna v Jiříkovicích (autoservis je 5 km od města Brno). Rádi vám pomůžeme.

Uskladnění pneumatik
Uskladnění pneumatik


Kde nás najdete

Na Návsi 3, Jiříkovice 664 51
5km od Brno-Slatina

mobil: +420 730 511 774
mobil: +420 602 512 010
telefon: +420 544 243 533
e-mail:

Car Fleet Service