Plnění klimatizací | KPK autoopravna

+420 602 512 010

Plnění klimatizací

Provádíme odborný servis a plnění klimatizací pro automobily na klíč, pro všechny typy klimatizací: od diagnostiky závad chladícího okruhu klimatizace přes kontrolu a doplnění chladícího média po dezinfekci klimatizace, kabinového filtru a opravy netěsností:

  • diagnostika závady - kontrola tlaku, těsnosti a funkce kompresoru, prověření funkce klimatizace a zjištění místa úniku chladicího média pomocí UV reflexní látky
  • opravy - opravy poruch a netěsností klimatizace včetně elektroinstalace
  • výměna dílů - výměna všech dílů klimatizačního okruhu, tj. výparníky, kondenzátory, kompresory, hadice, těsnění aj.
  • plnění klimatizace - vakuování okruhu, doplnění chladiva, doplnění oleje a kontrola funkce
  • dezinfekce klimatizace - dezinfekce vzduchotechniky a výměna pylového filtru pro likvidaci bakterií a plísní a odstranění zápachu

Většina výrobců automobilů doporučuje provádět servis klimatizace a dezinfekci minimálně 2x ročně. Ať už chcete provést pravidelnou údržbu, klimatizace v autě zapáchá nebo chladicí systém vůbec nefunguje, navštivte nás v našem autoservisu KPK Autoopravna v Jiříkovicích (autoservis je 5 km od města Brno). Postaráme se o všechna vozidla značek Škoda, VW, Audi, Opel, Fiat, Peugeot, Renault, Citroen, Ford, Saab aj.

Plnička klimatizace – naše technika

K plnění klimatizací využíváme profesionální plničku klimatizace s technologií high precision. Jde o plně automatické zařízení určené k odsávání, recyklaci a plnění chladícího média typu R134A do klimatizačního systému vozidel.

Objednat plnění klimatizace

Položky označené * jsou povinné.

Plnění klimatizací
Plnění klimatizací
Plnění klimatizací


Kde nás najdete

Na Návsi 3, Jiříkovice 664 51
5km od Brno-Slatina

mobil: +420 730 511 774
mobil: +420 602 512 010
telefon: +420 544 243 533
e-mail:

Car Fleet Service