Odtahová služba | KPK autoopravna

+420 602 512 010

Odtahová služba

Profesionální rychlá a levná nonstop přeprava a odtah osobních vozidel a středních užitkových vozů po celé ČR a asistenční servis při poruše vozidla na cestě pro Brno a okolí. Ať už jde o odtahy po nehodách, poruchách nebo jiné přepravy vozidel, naše služba je vám kdykoliv k dispozici. Samozřejmostí je odvoz až 4 cestujících odtahovaného vozu.

Důraz klademe na pohotové jednání a spolehlivost – co dohodneme, to platí. Disponujeme profesionální odtahovou technikou, samozřejmostí je pojištění nákladu, zkoušky profesní způsobilosti řidičů a navigace GPS v autě. Máme také dobré ceny za kilometr odtahu. Ať už je vaše vozidlo nepojízdné, havarované, vyžaduje opravu nebo nemá technickou kontrolu, neváhejte využít naší odtahové služby a kontaktujte nás.

Náhradní vozidlo

Měli jste nehodu či poruchu a potřebujete pokračovat v cestě? Využijte služby zapůjčení náhradního vozidla, které vám přistavíme na místo poruchy. Můžete tak pokračovat do cíle své cesty. V případě, že vás někdo naboural, máte možnost díky pojištění získat náhradní vozidlo zdarma.

5 důvodů pro naši odtahovou službu

  • dlouholetá praxe v oboru
  • nonstop pohotovostní služba
  • rychlé jednání
  • spolehlivá domluva
  • nízká cena přepravy

Odtahová služba
Odtahová služba
Odtahová služba


Kde nás najdete

Na Návsi 3, Jiříkovice 664 51
5km od Brno-Slatina

mobil: +420 730 511 774
mobil: +420 602 512 010
telefon: +420 544 243 533
e-mail:

Car Fleet Service